Korzyści

KORZYŚCI

Wspiera zajście w ciążę w warunkach domowych
Dzięki kubeczkowi FERTI·LILY, starania o dziecko pozostaną intymnym momentem, którym można cieszyć się w domowym zaciszu. 1,5 x większa szansa na zajście w ciążę, bez lekarzy i szpitali.

Dostarcza więcej nasienia do szyjki macicy
Kubeczek utrzymuje nawet do 300% więcej nasienia w pobliżu ujścia szyjki macicy, zapewniając jednocześnie ochronne środowisko śluzu szyjkowego. Dzięki czemu więcej plemników może dostać się do wnętrza macicy, co zwiększa szanse na zajście w ciążę o 48%.

Path 228@2x


Wygodny i łatwy w użyciu

Kubeczek FERTI·LILY nie zakłóci najbardziej intymnych chwil. Jest niezwykle miękki, z dołączoną poręczną instrukcją obsługi, możesz go używać samodzielnie w domu. 86% kobiet uważa, że jest łatwy w użyciu, 9 na 10 ocenia go jako komfortowy w noszeniu.

100% silikon medyczny
Wyprodukowany w Szwajcarii ze 100% silikonu medycznego. Kubeczek FERTI·LILY jest elastyczny, trwały i biokompatybilny, zatem jest w pełni bezpieczny w stosowaniu wewnętrznym.

Naturalny, bezpieczny, nie zawiera hormonów
Kubeczek FERTI·LILY pomaga w naturalnym zajściu w ciążę. U par starających się o dziecko przez 12 miesięcy i dłużej, kubeczek może zwiększyć szanse zajścia w ciążę o 180%, co stanowi wiarygodną alternatywę dla leczenia hormonalnego i innych inwazyjnych procedur.

Wielokrotnego użytku – aż do 6 cykli miesięcznych
W przeciwieństwie do jednorazowych produktów wspierających poczęcie, kubeczek FERTI·LILY może być wykorzystywany wielokrotnie w ciągu 6 cykli.

Pozostając w kubeczku FERTI·LILY, sperma ma ograniczony kontakt z błoną śluzową pochwy, gdzie poziom pH jest dla plemników niesprzyjający.

Kubeczek FERTI·LILY może pozostać w pochwie do 1 godziny, wydłużając tym samym czas, w którym plemniki mogą dostać się do wnętrza macicy.

Kubeczek FERTI·LILY utrzymuje nasienie w jednym miejscu, dzięki czemu możesz swobodnie wstać, skorzystać z toalety, wziąć prysznic lub robić cokolwiek innego. Oddawanie moczu po stosunku pomaga zapobiegać zakażeniom układu moczowego (ZUM).

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Przewiń na górę