WSPARCIE KLINICZNE

WSPARCIE KLINICZNE

KUBECZEK FERTI·LILY

Poznaj dowody naukowe na wspieranie płodności przez kubeczek FERTI·LILY, przeczytaj o wsparciu klinicznym i zapoznaj się z recenzjami użytkowników FERTI·LILY.

Kubeczek FERTI·LILY wspiera pary w poczęciu dziecka w domowym zaciszu. Wykonany jest z miękkiego silikonu, nie zawiera hormonów. Łatwy w aplikacji po stosunku, przesuwa nasienie w stronę ujścia szyjki macicy, co zwiększa szanse na zapłodnienie.

Badania kliniczne przeprowadzone nad kubeczkiem FERTI·LILY pokazują, że zwiększa on szanse na zajście w ciążę o 48%. W badaniu klinicznym, w którym wzięło udział 85 par, wykazano, że u par korzystających z kubeczka FERTI·LILY przez 3 miesiące, prawdopodobieństwo zapłodnienia wzrosło 1,5-krotnie.

W przeprowadzonym badaniu, poproszono 201 kobiet stosujących kubeczek FERTI·LILY o podzielenie się wrażeniami. 89% z nich czuło ogólną satysfakcję ze stosowania FERTI·LILY, 86% uznało, że kubeczek jest łatwy w aplikacji, dla 88% kubeczek był wygodny w noszeniu. Średnio, użytkowniczki przyznały kubeczkowi FERTI·LILY 4.4 na 5 gwiazdek. Przejdź na dół strony, by poznać bardziej szczegółowe recenzje produktu FERTI·LILY.

Usage-claims_EN-1-720x378
Usage-claims_EN-2-720x369
Usage-claims_EN-3-300x156

Kapturki i kubeczki zakładane na szyjkę macicy są powszechnie stosowane celem zwiększenia i wsparcia płodności. Ich zadaniem jest fizyczne przesunięcie nasienia jak najbliżej ujścia szyjki macicy, tak, aby jak najwięcej plemników miało kontakt ze śluzem szyjkowym w drodze do zapłodnienia (1) . Kapturki szyjkowe zwiększają liczbę plemników dostających się do śluzu szyjkowego o ponad 300% (2).

PONAD 300% WIĘCEJ NASIENIA PENETRUJE ŚLUZ SZYJKOWY

Im większa liczba plemników w śluzie szyjkowym, tym większe szanse na zapłodnienie (3) . Po 6 miesiącach stosowania metody zwiększania liczby plemników w śluzie szyjkowym, szanse na zapłodnienie wynoszą 29,1% – w porównaniu do 2,3% szans u par, które nie stosują tej metody.

”Nawet u par, u których występuje standardowa jakość nasienia, zanotowano znacząco większą liczbę ciąż w przypadku zwiększenia liczby plemników [w śluzie szyjkowym]”(4)

Kubeczek FERTI·LILY, łącząc zalety kapturków szyjkowych z komfortem i łatwością użytkowania, pozwala parom poczuć kontrolę nad własną płodnością. Kubeczek FERTI·LILY nie zakłóca żadnego z naturalnych procesów poczęcia (5,6). Jest komfortowy i łatwy w użyciu, a ponieważ aplikuje się go dopiero po stosunku, nie zakłóca on w żaden sposób intymności.

Kubeczek FERTI·LILY nie oddziałuje w żaden sposób na owulację oraz na inne czynniki mogące mieć wpływ na płodność. Udowodniono natomiast, że może on zwiększyć szanse na zapłodnienie u zdrowych par. Kubeczek FERTI·LILY został stworzony we współpracy z europejskimi ginekologami i specjalistami do spraw płodności.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

1) Flierman, P. A., Hogerzeil, H. V., & Hemrika, D. J. (1997). A prospective, randomized, cross-over comparison of two methods of artificial insemination by donor on the incidence of conception: intracervical insemination by straw versus cervical cap. Human reproduction (Oxford, England), 12(9), 1945-1948.

2) Pelekanos, MICHAEL J. (2015). Postcoital Sperm Assessment Comparative Study. Surgical technology international 27, 184-190.

3) Alexander, Nancy J. “Evaluation of male infertility with an in vitro cervical mucus penetration test.” Fertility and sterility 36.2 (1981): 201-208.

4) Eggert-Kruse, Waltraud, et al. “Prognostic value of in vitro sperm penetration into hormonally standardized human cervical mucus.” Fertility and sterility 51.2 (1989): 317-323.

5) FERTI·LILY Conception Cup Usability study, 2018.

6) Mahony, M. C. (2001). Evaluation of the effect of a cervical cap device on sperm functional characteristics in vitro. Andrologia, 33(4), 207-213.

Przewiń na górę